Nauja
Vėjo Greičio Daviklis, Anemometras, Vėjo Greičio Matavimo, Vėjo Jutiklis, Vėjo Energijos Gamybos, Trys Taurės Tipas

Vėjo Greičio Daviklis, Anemometras, Vėjo Greičio Matavimo, Vėjo Jutiklis, Vėjo Energijos Gamybos, Trys Taurės Tipas

p375

€24.54

Nauja prekė

Vėjo greičio jutiklių, skirtų išvengti lietaus, naudojant tris 6CM skersmens pusrutulyje dubenį, 120 laipsnių filialas, montavimas, pagal veiksmų vėjo gali gaminti rotacija, kuo didesnis vėjo greitis, tuo greičiau rotacija.

Bandymų vaizdo įrašą: http://v.youku.com/v_show/id_XMTg0MDU1MzYwNA==.html

Vėjo sukimosi vienetas sukasi, skersmuo apie 20CM, kurie vairuoja mažų nuolatinės SROVĖS generatorius gamina DC įtampos, vėjo greitis yra didelis, DC įtampa yra aukštesnė, aukščiausios gali gaminti 1.2 V nuolatinės SROVĖS įtampai, vėjo greitį bei konkrečių parametrų įtampos išėjimo parametrų kreiptis į šiuos parametrus, paklaida yra apie 10%, jei paraiška yra svarbi proga, prašome imtis..

Bazė yra cinko lydinys liejimas ir gali būti tvirtinamas į reikiamą vietą su dviem 6 MM varžtai.

Vėjo greičio jutiklis veda laidą apie 3 metrų, o raudona-juoda ir neigiamas. Kai AMT grandinė yra taikoma, juoda linija yra prijungtas prie GND, ir raudona linija naudojama kaip įtampos ėmimo prieigą prie atitinkamo SKELBIMO uosto mikrovaldiklis.

Naudingumas modelio priklauso kūrinių "PASIDARYK pats", tinka "PASIDARYK pats" paraiškų ar tikslumo klasifikavimas nėra stipri, ar reikia naudotis progomis, pavyzdžiui, vėjo greičio matavimo riba, nėra tinkamas naudoti profesinės meteorologinius matavimus ar kitas svarbias progas.

Specialūs komponentai yra šie:

Demo video: http://v.youku.com/v_show/id_XMTg0MDU1MzYwNA==.html

Parametrą atitinkanti lentelė yra tokia:

Į abscissa vienetų km / h ir M / s, o ordinačių yra įtampos V.

Žymos: jutiklis jutiklis, taurės puodeliai, Generatoriaus Galia, Pigūs jutiklis jutiklis, Aukštos Kokybės taurės puodeliai, Kinija generatoriaus galia Tiekėjų

Tipas Oro Kondicionierių Dalys

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai