Jebely Juoda Bendrosios Žiūrėti Vijurkas, automatiniai laikrodžiai automatinė vijurkas Multi-funkcija, 5 Režimai Žiūrėti Mašinas 1 JA003

p1213

€53.58

Nauja prekė

Sukimosi parametrai:

OFF:

IŠJUNGTI maitinimą.

REŽIMAS:

Galingumas.

pasukite pagal laikrodžio rodyklę,iš anksto užprogramuotas ne 1440 pasirodo per dieną, sukasi 6 min poilsio 30 min ir tada pakartokite.

B REŽIMU:

Galingumas.

pasukite prieš laikrodžio rodyklę,iš anksto užprogramuotas ne 1440 pasirodo per dieną, sukasi 6 min poilsio 30 min ir tada pakartokite.

REŽIMU C:

Galingumas.

bi-directional,iš anksto užprogramuotas ne 5760 pasirodo per dieną,sukasi 20 min likusios 10 min. pagal laikrodžio rodyklę ir tada sukasi 20 min likusios 10 min. prieš laikrodžio rodyklę.

MODE D:

Galingumas.

bi-directional,iš anksto užprogramuotas ne 2152 pasirodo per dieną,sukasi abejomis kryptimis pakaitomis už 10 min nuolat kartoti 3 valandas ir tada pailsėti 9 valandas.

Istorija

Jebely pirma, įsteigtas 1936 m, suprojektuoti ir pagaminti Bienne Rovanta. Išskirtinį meistriškumą paveldėjo iš Šveicarijos, mes išplėsti savo verslą Europoje, ir Afrikoje, ir tt. Ieškoti aukštos kokybės produktus išlaikyti mechaniniai laikrodžiai savo geriausius rezultatus, Jebely reikalauja naujoviškų ir puikus metodai žiūrėti vijurkas gamybos.Mišinio tradicinių amatų ir madingas dizainas daro Jebely likvidavimo lauke būtina žiūrėti kolektoriai.

Šūkis

Kolekcija . Laiko . Amžinas

Laikas yra ne tik rezultatų, bet ir liudytojo asmens pasiekimų. Jebely reikalauja inovacijų ir išskirtinį meistriškumą gaminti šedevras, kuris gali būti paveldima iš kartos į kartą. Žiūrėti kolektoriai gali išlaikyti savo laikrodžiai, kaip įrašyti savo asmeninius pasiekimus ir patirtį.

Jebely mano, intensyvi gamyba ir inovacijos yra pagrindiniai elementai, meistriškumo. Per savo patirtį ir išskirtinį meistriškumą, Jebely sukūrė gyvenimą ir karjerą gamybos žiūrėti vijurkas ir tarnauja kaip palikimą legenda laikrodžiai.

Žymos: bendrosios žiūrėti vijurkas, jebely žiūrėti vijurkas, automatinis single žiūrėti vijurkas, Pigūs bendrosios žiūrėti vijurkas, Aukštos Kokybės jebely žiūrėti vijurkas, Kinija automatinė bendrosios žiūrėti vijurkas Tiekėjų

Sąlyga Naujas su žymės
Medžiaga Derva
Prekės Skersmuo 13cm
Modelio Numeris JA003KM
Elemento Ilgio 16.5cm
Stilius Mada & Atsitiktinis
Byloje Formos Ovalo formos
Elemento Tipas Žiūrėti Dėžės
Elemento Plotis 12.8cm
Dėžės & Atvejais Medžiaga Crystal
Elemento Aukštis 14.9cm
Prekės Pavadinimas JEBELY

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai